Prodej na splátky

Splátkový prodej je jedinečnou možností jak si u nás zakoupit nové zboží do Vašeho gastroprovozu a nevyhazovat zbytečně peníze. Potřebujete novou pec, myčku nebo kávovar? Máme pro Vás možnost financování prostřednictvím Mini-expres splátky. Nově můžete si u nás koupit na splátky zboží od 10-50 tis. Kč. Při podpisu smlouvy zaplatíte pouze 20% z ceny (tj. cca DPH v objednávce) a 80% ceny zboží platíte formou 1, 2, 3, 10, 15 nebo 20 měsíčních splátek. Pro předběžnou kalkulaci splátek prosím volejte nebo pište na naše obchodní oddělení. tel: 777 163 110, e-mail: obchod@gastromania.cz. Po vyplnění několik údajů jsme schopni Vám říct, kolik budete platit měsíčně. Finální nabídku Vám pošle už přímo firma EUROLEASING CZ s.r.o., která financování zajišťuje a to do 24 hodin.

Příklad financování:

Do restaurace si pan X objednává myčku Myčka Silanos A670 400V, pořizovací cena je 43.567,- Kč s DPH. Pan X si chce rozložit splátky na 5 měsíců. Při podpisu smlouvy zaplatí akontaci 20% tedy 8.713,- Kč s DPH a následně platí pouze 7.730,- Kč měsíčně. Provozní je spokojený, protože má novou myčku a také nemá prázdnou kapsu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím