FUNCAKES

Obchod s produkty FunCakes

FunCakes je holandská značka specializující se na směsi na pečení a sladké barevné dekorativní artikly pro profesionální cukráře a pekaře. Společnost byla založena v roce 2009 na základě hledání pekárenských výrobků profesionální kvality a jejími zakladateli byla skupina skutečných nadšenců sladkého pečiva a umění jejich zdobení.

Kompletní nabídka společnosti zahrnuje téměř 1 000 produktů a kromě směsí na pečení zahrnuje také přísady a náplně, různé druhy mouky, ochucené fondány, marcipán v mnoha barvách, modelovací gumy a pasty, belgickou čokoládu v kusech různých tvarů, barevné posypky, hotové ozdoby, želé na barvení těst, potravinářské barvy a štětce na zdobení pečiva, aromata, barevný potravinový prášek, spreje, ochucené pasty, pečicí potřeby, kreativní prvky pro zdobení dortů a dezertů, formy a šálky různých tvarů a dekorace pro různé příležitosti: Valentýn, Velikonoce, Halloween a Vánoce.

Kategorie
Cena bez DPH
od do
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím