Akce

Vakuová balička JUMBO mini | HENKELMAN, 691309

691309


  • 58 776 Kč s DPH 48 575 Kč bez DPH 52 898 Kč s DPH 43 718 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 330 mm
šířka/hloubka 450 mm
výška 295 mm
příkon 0.3 kW
napětí: 230 V
délka komory 280 mm
šířka komory 310 mm
výška komory 85 mm
materiál: nerezová ocel

Vakuová balička JUMBO mini | HENKELMAN, 691309 - Popis produktu

Balička MINI JUMBO je profesionální zařízení určené k vakuovému balení. Je vyrobena holandskou firmou Henkelman, což je světový lídr v produkci vakuových baliček. Balička MINI JUMBO je vhodná k balení potravin, jako je maso, uzeniny, sýry, ovoce a zelenina. Vakuové balení prodlužuje dobu údržnosti potravin bez ztráty organoleptických vlastností, mezi které se například řadí chuť a aroma. Tato vakuová balička je také vhodná k vaření sous – vide metodou. Dále je možno tuto vakuovou baličku použít i k balení průmyslových produktů jako jsou například léky, a mnoho dalších produktů. Díky vakuovému balení jsou produkty chráněny před vlhkostí, nečistotami a zabraňují přístupu kyslíku z atmosféry, čímž jsou chráněny před oxidativními změnami. Série JUMBO je linií rychlých a spolehlivých stolních vakuových baliček určeným do malých gastronomických podniků, restaurací, obchodů a cateringů. Elektronicky ovládaná balička MINI JUMBO se samostatnou svařovací lištou délky 280 mm je vybavena vakuovou pumpou značky Busch o výkonu 4 m3 / h. Dosahují 99,80 % vakua. Jednotlivý pracovní cyklus trvá 25 – 60 sekund. Zařízení je vyrobené z nerezové oceli, komora má zakulacené rohy, čímž je snadno údržná. Balička je standardně vybavena kontrolkou hladiny oleje, funkcí stop a lištou se systémem dvojitého sváru 2 × 3,5 mm pro lepší zabezpečení produktu. Baličky ze série Jumbo nemají funkci dávkování modifikované atmosféry.
Přídavné funkce: možnost objednání baličky s řezací-svařovací lištou – zdarma, tác určený k balení sypkých a tekutých produktů pod úhlem – cena 40 Eur, sada k balení gastronádob – cena 130 Eur, vozík pod baličku spolu s poličkami a s pomocnými kolečky – cena 365 Eur, možnost instalace krytu, který zvětšuje výšku komory na 130 mm – cena 110 mm

Vakuová balička JUMBO mini | HENKELMAN, 691309 - Recenze zákazníků

Vakuová balička JUMBO mini | HENKELMAN, 691309 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vakuová balička JUMBO mini | HENKELMAN, 691309 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím