Projekty

Konstrukce a vybavení nových a také modernizace stávajících gastronomických provozoven by měly být prováděné na základě speciálních technologických projektech. Proto ke spolupráci s naší firmou Vás zveme již ve stádiu plánování investic do Vašeho gastronomickém provozu. Díky specializovanému plánování veškerých detailů, se vyhneme případným změnám v rámci realizace, které jsou vždy podstatně dražší. Ve firmě Gastromania CZ nabízíme profesionální realizaci technologických projektů pro restaurace, bary, jídelny, cukrárny, pekárny skladovací kuchyňské prostory a jiné. Připravujeme také plány modernizace v případě již existujících místností.

Provádíme veškerá měření

Náš specialista Vám provede veškerá potřebná měření, což zaručuje nejlepší ergonomické využití místnosti, prostoru, kde se bude provádět rekonstrukce či osazovat nové spotřebiče nebo nábytek. Precizně přizpůsobíme a nainstalujeme nábytek z nerezové oceli a také všechny ostatní gastronomické zařízení nezbytné pro každou gastronomickou provozovnu.

Splňujeme bezpečnostní a hygienycké normy

Pokaždé, když vypracujeme technologický projekt, bereme v úvahu individuální požadavky pro Váš provoz. Klademe velký důraz na to, aby byly splněné veškeré hygienické potřeby a bezpečnostní předpisy. Gastronomické provozovny musí splňovat požadavky uvedené v HACCP, a také evropských pravidlech v rámci nařízení Evropského parlamentu a Evropské rady č 852/2004 o hygieně potravin a ustanovení v právních předpisech ministerstva zemědělství (věštník Ministerstva zemědělství č 2/2010). Kromě toho, je důležité se vztahovat také na mezinárodní normy týkajících se potravin např. Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) a Světová zdravotnická organizace (WHO), které jsou zapsané v potravinovém kodexu (Codex Alimentarius). Nemá ovšem všeobecně závaznou právní sílu, ale jeho zásady jsou široce uznávané a uplatňované ve světě gastronomie.

Navrhujeme funkční řešení

Jsme si vědomi toho, že během projektování je nutné kombinovat znalosti z technologických projektů, gastronomických technologii, a také znalosti z bezpečnostních norem a hygieny práce. Při projektování gastronomických provozoven je třeba vzít v úvahu funkčnost objektu a další aspekty jako rozmístění spotřebičů, východy, vzduchotechniku a další. Veškeré tyto podmínky berou na vědomí naši kvalifikovaní pracovníci při zpracování projektu. Naši projektanti vypracují komplexní projekt, který rovněž bere v úvahu veškeré elektrické, plynové vodovodní instalace.
Správně navržené funkční prostory, použité materiály, konstrukce, zařízení, ventilační systém, vodovodní a kanalizační instalace – to vše do značné míry rozhoduje o produktivity práce v gastronomickém provozu. Umístění zařízení v kuchyni nebo v mycí části rovněž nemůže být náhodné. Je třeba zajistit jednosměrnost technologického procesu, bezpečnost a ergonomie práce. V profesionální gastronomii hovoříme o tzv. technologickém procesu, který je základem k projektování funkční místnosti v gastronomickém provozu. Je to jakési pomyslné zrcadlo odrážející technologickou výrobu potravin, počínaje od dodání surovin, expedici a jeho spotřebu. V profesionální kuchyni tzv. procesy “špinavé” a procesy “čisté” musí být jasně od sebe odděleny. V průběhu realizace projektu musíme těmto požadavkům věnovat zvláštní pozornost.
V souladu s tím vybíráme potřebné zařízení k vybavení provozoven. Snažíme se vždy o to, abychom co nejlépe poradili ve výběru vhodných gastronomických zařízení, které budou výkonné, funkční, a přitom aby měli jednoduchou konstrukci pro snadné čištění a dezinfekci.

Bezplatné technologické projekty

Hotový projekt je prezentován ve formě nabídky s neceněním. Náklady na projekt jsou stanoveny individuálně v závislosti od velikosti gastronomického provozu a složitosti projektu. Rozhodnete-li se na další spolupráci s Gastromania CZ a vybavení provozu nerezovým nábytkem a zařízením naší firmy, je technologický projekt bezplatný. Projekt může být dodán v elektronické nebo v tištěné podobě, dle požadavků zákazníka. Nově zpracováváme také vizualizaci 3D model řešení. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Velmi rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy.

Ukázka projektů

http://www.gastromania.cz/files/projekt_3d.jpg http://www.gastromania.cz/files/projekt_3d.jpg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím