Akce

Bavlněný zdobicí pytlík STD 60 – 60 cm | SILIKOMART, Cotton piping bags

41.599.99.0000


  • 237 Kč s DPH 196 Kč bez DPH 230 Kč s DPH 190 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 600 mm
materiál: bavlna

Bavlněný zdobicí pytlík STD 60 – 60 cm | SILIKOMART, Cotton piping bags - Popis produktu

Bavlněný zdobicí pytlík od italské firmy Silikomart je navržen tak, aby byl co nejpohodlnější pro zdobení moučníků, dezertů, báboviček nebo jiných pokrmů. Cukrářský pytlík se hodí pro sladké dekorace – cukrovou hmotou, krémem či polevou, ale i slané – majonézou, kečupem nebo dipem. Cukrářský sáček 41.599.99.0000 (60 cm), je vyroben z bavlněných vláken s polyuretanem a pevné švy zaručují odolnost a dobrou kvalitu výrobku. Je vhodný do myčky nádobí. Bavlněný pytlík doporučujeme profesionálním i jednotlivým klientům.

Bavlněný zdobicí pytlík STD 60 – 60 cm | SILIKOMART, Cotton piping bags - Recenze zákazníků

Bavlněný zdobicí pytlík STD 60 – 60 cm | SILIKOMART, Cotton piping bags - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Bavlněný zdobicí pytlík STD 60 – 60 cm | SILIKOMART, Cotton piping bags - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím