Akce

Cukrářský pytlík flex 030 – 30 cm | SILIKOMART, Piping Bags

70.145.99.0066


  • 166 Kč s DPH 137 Kč bez DPH 161 Kč s DPH 133 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

délka 300 mm

Cukrářský pytlík flex 030 – 30 cm | SILIKOMART, Piping Bags - Popis produktu

Cukrářský pytlík flex 030 vyrábí italská firma Silikomart. Díky svému inovativnímu přístupu, firma vyrobila produkt, který je lehký, odolný vůči vodě i zápachům a má velmi odolný materiál. Cukrářský pytlík se hodí pro sladké dekorace – cukrovou hmotou, krémem či polevou, ale i slané – majonézou, kečupem nebo dipem. Cukrářský sáček 70.145.99.0066 je 30 cm dlouhý, bílý, a je nezastupitelný v profesionálních cukrářských provozovnách i v domácnosti. Sáček je navržen tak, aby byl pohodlný pro pevné uchopení a bezproblémový k čištění.

Cukrářský pytlík flex 030 – 30 cm | SILIKOMART, Piping Bags - Recenze zákazníků

Cukrářský pytlík flex 030 – 30 cm | SILIKOMART, Piping Bags - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrářský pytlík flex 030 – 30 cm | SILIKOMART, Piping Bags - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím