Chromovaný regál se čtyřmi policemi 90x45,5x180 cm | STALGAST, 680200

680200


  • 2 607 Kč s DPH 2 155 Kč bez DPH 2 086 Kč s DPH 1 724 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 900 mm
Šířka 455 mm
výška 1800 mm
počet polic 4 ks
nastavitelné police: Ano
typ polic: roštová
materiál: chromovaná ocel

Popis a informace

Regál se 4 nastavitelnými policemi je vyroben z nerezové oceli a chromu firmou Stalgast s indexem 680200. Regál je vhodný jak do kuchyní, tak i do obchodů a skladů. Zatížení jedné police v regálu je maximálně 150 kg. Montáž výrobku je velmi jednoduchá. Regál je vysoký 180 cm a hluboký 45 cm.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.