Skříň - segregátor složek, formát A-4, 4 zásuvky | KART-MAP, AT4/4

AT4/4


  • 14 755 Kč s DPH 12 194 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 421 mm
šířka/hloubka 580 mm
výška 1330 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň - segregátor složek, formát A-4, 4 zásuvky | KART-MAP, AT4/4 - Popis produktu

Skříň s 4 zásuvkami určená pro uskladnění složek – segregátor, formát A-4. Vyrobená z černého plechu o tloušťce 0,6-2 mm, lakovaná práškovou barvou (epoxyd – polyester) v barvě RAL 7035. Zásuvky se posouvají po teleskopických kolejnicích s blokádou. Uzamykání jedním centrálním klíčem. Maximální nosnost zásuvkami 45 kg. Blokáda umožňuje otevřít pouze jednu zásuvku, což zajišťuje stabilitu.

Skříň - segregátor složek, formát A-4, 4 zásuvky | KART-MAP, AT4/4 - Recenze zákazníků

Skříň - segregátor složek, formát A-4, 4 zásuvky | KART-MAP, AT4/4 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň - segregátor složek, formát A-4, 4 zásuvky | KART-MAP, AT4/4 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím