Skříň na obálky, formát B-5, 5 zásuvek, 1 řada | KART-MAP, KOP/5/1

KOP/5/1


  • 14 430 Kč s DPH 11 926 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 360 mm
šířka/hloubka 580 mm
výška 1288 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň na obálky, formát B-5, 5 zásuvek, 1 řada | KART-MAP, KOP/5/1 - Popis produktu

Skříň s 5 zásuvkami určená na obálky, formát B-5 (jedna řada obálek v zásuvce). Vyrobená z černého plechu o tloušťce 0,6-2 mm, lakovaná práškovou barvou (epoxyd – polyester) v barvě RAL 7035. Zásuvky se posouvají po teleskopických kolejnicích s blokádou. Uzamykání jedním centrálním klíčem. Maximální nosnost zásuvkami 45 kg. Blokáda umožňuje otevřít pouze jednu zásuvku, což zajišťuje stabilitu.

Skříň na obálky, formát B-5, 5 zásuvek, 1 řada | KART-MAP, KOP/5/1 - Recenze zákazníků

Skříň na obálky, formát B-5, 5 zásuvek, 1 řada | KART-MAP, KOP/5/1 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na obálky, formát B-5, 5 zásuvek, 1 řada | KART-MAP, KOP/5/1 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím