Akce

Cukrářská špachtle zalomená SP-ANG 33 cm | SILIKOMART, Edged Spatulas 33

73.436.99.0001


  • 280 Kč s DPH 232 Kč bez DPH 272 Kč s DPH 225 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 330 mm
materiál: nerezová ocel, plast

Cukrářská špachtle zalomená SP-ANG 33 cm | SILIKOMART, Edged Spatulas 33 - Popis produktu

Cukrářská špachtle zalomená SP-ANG 33, kterou vyrábí italská firma Silikomart, je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli. Má hladkou a pružnou špičku, a díky pohodlné plastové rukojeti lze velmi jednoduše roztírat a uhlazovat cukrovou hmotu, krém nebo polevu na moučníku, muffinech, bábovičkách nebo na dortu. Mezi rukojetí a špičkou je špachtle zalomená pro lepší manipulaci při zdobení a roztírání. Rovná špachtle 73.436.99.0001 je 33 cm dlouhá a vyrábí se v Japonsku. Díky svému kvalitnímu provedení poslouží mnoho let a je přizpůsobená pro mytí v myčce nádobí. Produkt doporučujeme pro profesionální i jednotlivé klienty.

Cukrářská špachtle zalomená SP-ANG 33 cm | SILIKOMART, Edged Spatulas 33 - Recenze zákazníků

Cukrářská špachtle zalomená SP-ANG 33 cm | SILIKOMART, Edged Spatulas 33 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrářská špachtle zalomená SP-ANG 33 cm | SILIKOMART, Edged Spatulas 33 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím