Akce

Cukrářská špachtle – SP 28 cm | SILIKOMART, Straight Spatulas 28

73.432.99.0001


  • 258 Kč s DPH 213 Kč bez DPH 250 Kč s DPH 207 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 280 mm
materiál: nerezová ocel, plast

Cukrářská špachtle – SP 28 cm | SILIKOMART, Straight Spatulas 28 - Popis produktu

Cukrářská špachtle SP 28, kterou vyrábí italská firma Silikomart, je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli. Má hladkou a pružnou špičku, a díky pohodlné plastové rukojeti lze velmi jednoduše roztírat a uhlazovat cukrovou hmotu, krém nebo různé polevy na moučníku nebo dortu. Rovná špachtle 73.432.99.0001 je 28 cm dlouhá a vyrábí se v Japonsku. Díky svému kvalitnímu provedení poslouží mnoho let a je přizpůsobená pro mytí v myčce nádobí. Produkt doporučujeme pro profesionální i jednotlivé klienty.

Cukrářská špachtle – SP 28 cm | SILIKOMART, Straight Spatulas 28 - Recenze zákazníků

Cukrářská špachtle – SP 28 cm | SILIKOMART, Straight Spatulas 28 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrářská špachtle – SP 28 cm | SILIKOMART, Straight Spatulas 28 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím