Akce

Sáčky do vakuové baličky 200x200 mm - 100 ks. | GASTROMANIA, PA/PE-200/200/70

200/200/70


  • 142 Kč s DPH 117 Kč bez DPH 106 Kč s DPH 88 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 200 mm
Šířka 200 mm
materiál: polyethylen, polyamid
barva: průhledná
počet v sadě 100 ks
cena za: sadu

Popis a informace

Sáčky do vakuové baličky vyrobené z folie PA/PE o tloušťce 70 mikronů. Balení obsahuje 100 ks sáčků, splňující hygienické požadavky pro kontakt s potravinami.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.