Akce

Sestava mlýnků na pepř a sůl | PEUGEOT, Brasserie

PG-19051


  • 1 436 Kč s DPH 1 187 Kč bez DPH 1 166 Kč s DPH 964 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 110 mm
regulace melení: Ne
barva: nerez (inox), průhledná
materiál: chromovaná ocel, akrylát
materiál mlecího mechanismu: nerezová ocel
napájení: manuální
povrch: hladký, leštěný

Sestava mlýnků na pepř a sůl | PEUGEOT, Brasserie - Popis produktu

Sestava Brasserie je výbornou alternativou k tradiční menážce. Sestava – mlýnek na pepř, sůl a chromovaný podstavec. Mlýnky vyrobené z akrylu. Podstavec z chromované oceli.

Sestava mlýnků na pepř a sůl | PEUGEOT, Brasserie - Recenze zákazníků

Sestava mlýnků na pepř a sůl | PEUGEOT, Brasserie - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sestava mlýnků na pepř a sůl | PEUGEOT, Brasserie - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím