Akce

Sada ocelových zdobicích špiček - 26 ks | SILIKOMART, Stainless Steel Tubes Box

40.805.99.0000


  • 867 Kč s DPH 717 Kč bez DPH 841 Kč s DPH 695 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: nerezová ocel
počet v sadě 26 ks

Sada ocelových zdobicích špiček - 26 ks | SILIKOMART, Stainless Steel Tubes Box - Popis produktu

Sada cukrářských špiček BOS26 od italské firmy Silikomart, je inovativní produkt, díky kterému lze vytvořit neobvyklé a různorodé dekorace cukrovou hmotou, polevou, krémem nebo šlehačkou. Díky velmi kvalitnímu zpracování z prvotřídní nerezové oceli jsou špičky vhodné do myčky nádobí. Kolekce cukrářských špiček 40.805.99.0000 je v praktickém plastovém obalu. Uvnitř balení je: adaptér, který umožňuje výměnu špiček během zdobení, dvě cukrářské jehly na tvoření květin a 26 zdobicích špiček – každá s osobitým a nezaměnitelným tvarem (mj. tvar hvězdy, slzy, květiny nebo kruhu). Špičky pasují jak do silikonových cukrářských pytlíků, tak do jednorázových zdobicích sáčků. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro domácí pečení.

Sada ocelových zdobicích špiček - 26 ks | SILIKOMART, Stainless Steel Tubes Box - Recenze zákazníků

Sada ocelových zdobicích špiček - 26 ks | SILIKOMART, Stainless Steel Tubes Box - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada ocelových zdobicích špiček - 26 ks | SILIKOMART, Stainless Steel Tubes Box - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím