Akce

Sada zdobicích špiček z polykarbonátu - 6 ks | SILIKOMART, Polycarbonate Tips

73.103.99.0096


  • 458 Kč s DPH 379 Kč bez DPH 445 Kč s DPH 367 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: polykarbonát
počet v sadě 6 ks

Sada zdobicích špiček z polykarbonátu - 6 ks | SILIKOMART, Polycarbonate Tips - Popis produktu

Sada cukrářských špiček BPC6C od italské firmy Silikomart, je inovativní produkt, díky kterému lze vytvořit neobvyklé a různorodé dekorace cukrovou hmotou, polevou, krémem nebo šlehačkou. Díky velmi kvalitnímu zpracování z polykarbonátu, jsou špičky vhodné do myčky nádobí. Kolekce cukrářských špiček 73.103.99.0096 je v speciálním plastovém obalu. Uvnitř balení je 6 modrých cukrářských špiček – každá s osobitým a nezaměnitelným tvarem (mj. tvar hvězdy nebo kruhu). Špičky pasují jak do silikonových cukrářských pytlíků, tak do jednorázových zdobicích sáčků. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro domácí pečení.

Sada zdobicích špiček z polykarbonátu - 6 ks | SILIKOMART, Polycarbonate Tips - Recenze zákazníků

Sada zdobicích špiček z polykarbonátu - 6 ks | SILIKOMART, Polycarbonate Tips - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada zdobicích špiček z polykarbonátu - 6 ks | SILIKOMART, Polycarbonate Tips - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím