Skříň na oblečení BHP, 10-dveřová | KART-MAP, BHP/2/10

BHP/2/10


  • 12 217 Kč s DPH 10 097 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 600 mm
šířka/hloubka 490 mm
výška 1800 mm
typ dveří: křídlové
materiál: lakovaná ocel

Skříň na oblečení BHP, 10-dveřová | KART-MAP, BHP/2/10 - Popis produktu

Skříň desetidveřová na úschovu oblečení, 2 sloupce po 5 skříňky. Každá skříňka je vybavena pověšením oblečení. Ve dveřích jsou ventilační otvory. Skříň vyrobená z černého plechu o tloušťce 0,6-0,8 mm, lakovaná práškovou barvou ( epoxyd – polyester). Skříň umístěna na podložce, vyrobená z pozinkovaného plechu o tloušťce 1,00 mm. Příplatkově:podstavec – lavice (celková výška 2157 mm) – L, podstavec – výsuvná lavice (celková výška 2157 mm) – LW, podstavec – nohy (celková výška 1852 mm) – N, stříška do skříně – SK, perforované dveře – P, 3- bodové zamykání – T, police na boty pod lavici – PLB.

Skříň na oblečení BHP, 10-dveřová | KART-MAP, BHP/2/10 - Recenze zákazníků

Skříň na oblečení BHP, 10-dveřová | KART-MAP, BHP/2/10 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na oblečení BHP, 10-dveřová | KART-MAP, BHP/2/10 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím