Sada na girolle Ø 220 mm | APS, 50002

50002


  • 878 Kč s DPH 725 Kč bez DPH 702 Kč s DPH 580 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 100 mm
průměr 220 mm
materiál: nerezová ocel, dřevo, plast
barva: nerez (inox), průhledná, přírodní
včetně poklice: Ano
tvar: kulatý
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový

Sada na girolle Ø 220 mm | APS, 50002 - Popis produktu

Sada se skládá z odolného dřevěného podstavce s čepem uprostřed desky, vyrobený z nerezové oceli a plastového víka. Sada se používá k expozici a krájení sýra (Têtê-de-Moine) nebo čokolády. Dekorativní balení.

Sada na girolle Ø 220 mm | APS, 50002 - Recenze zákazníků

Sada na girolle Ø 220 mm | APS, 50002 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada na girolle Ø 220 mm | APS, 50002 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím