Akce

Forma na cukrovou hmotu SLK 340 – 3 mašle, 18x13 mm | SILIKOMART, Sugarflex Medium Bows

71.440.00.0096


  • 255 Kč s DPH 211 Kč bez DPH 247 Kč s DPH 205 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: silikon
rozměry cukroví: 18x13 mm

Forma na cukrovou hmotu SLK 340 – 3 mašle, 18x13 mm | SILIKOMART, Sugarflex Medium Bows - Popis produktu

Silikonová forma SLK 340 – 3 mašle, 18×13 mm, vyrábí italská firma Silikomart v sérii Sugarflex. Tato série je neobvykle všestranná pro cukrářství i pekárny – lze ji používat v pečící troubě, lednici i mrazicím boxu, protože je odolná na teploty od -60° C do + 230° C. Skvěle se hodí pro vytvoření dekorací z cukrové hmoty, potahovací hmoty či marcipánu. Díky formě je možné vytvořit dekorace na moučník, dort nebo jakýkoliv dezert ve 3 tvarech mašlí – průměrný rozměr 18×13 mm. Formu lze mýt v profesionální myčce nádobí s vyšší teplotou.

Forma na cukrovou hmotu SLK 340 – 3 mašle, 18x13 mm | SILIKOMART, Sugarflex Medium Bows - Recenze zákazníků

Forma na cukrovou hmotu SLK 340 – 3 mašle, 18x13 mm | SILIKOMART, Sugarflex Medium Bows - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovou hmotu SLK 340 – 3 mašle, 18x13 mm | SILIKOMART, Sugarflex Medium Bows - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím