Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel02 Choco Stick

25.312.87.0098


  • 1 379 Kč s DPH 1 139 Kč bez DPH 1 323 Kč s DPH 1 094 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 24 mm
počet segmentů 12 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 92x48 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
počet v sadě 2 ks
cena za: sadu

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel02 Choco Stick - Popis produktu

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku o rozměrech 92×48×24 mm a obsahu 90 ml, ze série SteccoFlex od italské firmy SILIKOMART. Patentovaný systém k vytvoření 12 zmrzlinových dezertů, sorbetů či chuťovek na dřívku ve tvaru čokoládové tabulky. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy, švédské stoly a také pro firmy vyrábějící zmrzliny a netypické chuťovky ve velké míře. Jediný faktor omezující použití formy k vytváření nanuků a chuťovek na dřívku 25.312.87.0098 je nedostatek kreativity – lze například použít k vytvoření pikantní chuťovky se salátem Radicchio a balzamikovým přelivem. Forma je vyrobena z plastu a silikonu, což zaručuje hladký a krátký průběh výroby. Velmi jednoduché skladování a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pro myčky nádobí. Silikonové části lze využít i v troubě. Sada obsahuje také 50 dřívek.

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel02 Choco Stick - Recenze zákazníků

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel02 Choco Stick - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel02 Choco Stick - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel02 Choco Stick

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.