Akce

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel08 Cat

25.318.87.0098


 • 1 442 Kč s DPH 1 191 Kč bez DPH 1 398 Kč s DPH 1 156 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 398 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 20 mm
počet segmentů 8 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 88x82 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
počet v sadě 2 ks
cena za: sadu

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel08 Cat - Popis produktu

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku o rozměrech 88×82×20 mm a obsahu 95 ml, ze série SteccoFlex od italské firmy SILIKOMART. Patentovaný systém k vytvoření 8 zmrzlinových dezertů, sorbetů či chuťovek na dřívku ve tvaru kočičí hlavy. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy, švédské stoly a také pro firmy vyrábějící zmrzliny a netypické chuťovky ve velké míře. Jediný faktor omezující použití formy k vytváření nanuků a chuťovek na dřívku 25.318.87.0098 je nedostatek kreativity – lze například použít k vytvoření chuťovky z italské sušené šunky Bresaola se sýrovým krémem. Forma je vyrobena z plastu a silikonu, což zaručuje hladký a krátký průběh výroby. Velmi jednoduché skladování a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pro myčky nádobí. Silikonové části lze využít i v troubě. Sada obsahuje také 50 dřívek.

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel08 Cat - Recenze zákazníků

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel08 Cat - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel08 Cat - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel08 Cat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím