Novinka Akce

Forma na tabulku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vánoce | SILIKOMART, Celebration

36.146.00.0060


  • 320 Kč s DPH 264 Kč bez DPH 307 Kč s DPH 254 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 6.8 mm
počet segmentů 16 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 59x29 mm

Forma na tabulku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vánoce | SILIKOMART, Celebration - Popis produktu

Silikonová forma na čokoládové tabulky 16 ks, vánoční tvary Xmas Choco Tags vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Celebration. Rozměry 59×29×6,8 mm, celkový objem formy je 129 ml a vytvoří 16 dezertů. Unikátní tvary vánočních stromečků, sněhuláků, sobů a srdíček vytvoří zajímavý efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů na Vánoce, jako překvapení pro Santa Clause, honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na čokoládu 36.146.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na tabulku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vánoce | SILIKOMART, Celebration - Recenze zákazníků

Forma na tabulku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vánoce | SILIKOMART, Celebration - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na tabulku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vánoce | SILIKOMART, Celebration - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na tabulku čokolády SF146 XMAS CHOCO TAGS – vánoce | SILIKOMART, Celebration

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.