Novinka Akce

Forma na zákusky, lízátka, čokoládu 4 x spirála + 50 dřívek | SILIKOMART, Lolli Pop

25.701.00.0060


  • 748 Kč s DPH 618 Kč bez DPH 718 Kč s DPH 594 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 12 mm
počet segmentů 4 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 72 mm
počet v sadě 2 ks

Forma na zákusky, lízátka, čokoládu 4 x spirála + 50 dřívek | SILIKOMART, Lolli Pop - Popis produktu

Silikonová forma na zákusky, želé, čokoládu nebo lízátka na dřívku 8 ks, kulatý tvar Lolli Pop vyrábí italská firma SILIKOMART. Rozměry 72×12 mm, objem 45 ml a vytvoří 8 dezertů. Sada obsahuje 50 papírových dřívek a je vhodná k vytvoření kulatých lízátek, želé, čokolád a zákusků na dřívku v různých barvách s unikátní strukturou. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů na honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na zákusky, lízátka, čokoládu na dřívku 25.701.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na zákusky, lízátka, čokoládu 4 x spirála + 50 dřívek | SILIKOMART, Lolli Pop - Recenze zákazníků

Forma na zákusky, lízátka, čokoládu 4 x spirála + 50 dřívek | SILIKOMART, Lolli Pop - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na zákusky, lízátka, čokoládu 4 x spirála + 50 dřívek | SILIKOMART, Lolli Pop - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na zákusky, lízátka, čokoládu 4 x spirála + 50 dřívek | SILIKOMART, Lolli Pop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.