Akce

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku | SILIKOMART, L'italiano

25.365.99.0065


 • 2 063 Kč s DPH 1 705 Kč bez DPH 2 001 Kč s DPH 1 654 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  2 001 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: plast, silikon
barva: zelená, modrá
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku | SILIKOMART, L'italiano - Popis produktu

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku ze série L’italiano, vyrábí italská firma SILIKOMART. Patentovaný systém k vytvoření 6 zmrzlinových dezertů, sorbetů či chuťovek na dřívku se dvěma chutěmi zároveň. Tímto důmyslným způsobem lze vytvořit produkty, které se vyrábějí ve velkých továrnách na zmrzlinu, třeba doma, v restauracích, cukrárnách atd. Forma k vytvoření nanuků na dřívku se dvěma chutěmi 25.365.99.0065 je vyrobena z plastu a silikonu, což zaručuje hladký a krátký průběh výroby. Velmi jednoduché skladování a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pro myčky nádobí. Silikonové části lze využít i v troubě. Sada obsahuje také 100 dřívek.

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku | SILIKOMART, L'italiano - Recenze zákazníků

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku | SILIKOMART, L'italiano - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku | SILIKOMART, L'italiano - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku | SILIKOMART, L'italiano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím