Degustační rendlík, skleněný 150 ml | PORDAMSA, 286650

286650


  • 1 054 Kč s DPH 871 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 10 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 180 mm
výška 40 mm
průměr 90 mm
objem 0.15 l
barva: průhledná
tvar: kulatý
počet v sadě 2 ks
cena za: kus

Popis a informace

Skleněný degustační rendlík, objem 150 ml od španělského výrobce Pordamsa je unikátní výrobek špičkové kvality. Silně inspirované vodou a její průzračností – design je určen pro šéfkuchaře, kteří rádi prezentují svá jídla úchvatným a neotřelým způsobem. Skleněný rendlík Pordamsa se skvěle přizpůsobí nejšpičkovějším restauracím a hotelům – na výjimečné cateringové oslavy, plesy či jako originální dárek. Skleněný degustační rendlík Pordamsa 150 ml 286650 distribuuje firma Dajar, které jsme oficiálním partnerem a zástupcem v České Republice. Výrobek se prodává v balení s 2 kusy. Uvedená cena je za 1 kus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.