Miska na salát 385 ml | LUMINARC, Empilable

DAJAR-02023


  • 24 Kč s DPH 20 Kč bez DPH 22 Kč s DPH 18 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 120 mm
výška 50 mm
objem 0.385 l
materiál: tvrzené sklo
Část sady: salátová miska
barva: průhledná
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 6 ks
cena za: kus
tvar: kulatý

Popis a informace

Nejpopulárnější a nejvíce praktické misky na salát značky Luminarc. Možnost stohování, velmi široká nabídka : miska na salát 35 ml až miska na salát 6000 ml. Zboží prodejné pouze po 6 ks. Uvedena cena za 1 ks.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.