Akce

Sklenice na víno lira 380 ml | Chef&Sommelier, Cabernet

02332


  • 86 Kč s DPH 71 Kč bez DPH 77 Kč s DPH 64 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 185 mm
průměr 71 mm
objem 0.38 l
materiál: sklo
počet v sadě 6 ks
cena za: kus

Sklenice na víno lira 380 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Popis produktu

Největší široká řada sklenic značky Arcoroc. Zde najdete vhodnou sklenici pro každý druh vína, nejen pro Cabareneta. Řada Cabarnet je vyrobený z nové generaci Kwarx, který je velmi odolný vůči všem chemickým čistícím prostředkům. Zboží je prodejné pouze po 6 ks. Uvedena cena za 1 ks.

Sklenice na víno lira 380 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Recenze zákazníků

Sklenice na víno lira 380 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sklenice na víno lira 380 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sklenice na víno lira 380 ml | Chef&Sommelier, Cabernet

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.