Akce

Sklenice 66 ml | LIBBEY, Oyster Cocktail

5160


  • 21 Kč s DPH 17 Kč bez DPH 20 Kč s DPH 16 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 63 mm
výška 47 mm
objem 0.066 l
barva: průhledná
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 144 ks
cena za: kus

Sklenice 66 ml | LIBBEY, Oyster Cocktail - Popis produktu

Vysoce kvalitní model skla pro gastronomií. Výrobní procesy uplatňované firmou Libbey při výrobě sklenic zvyšují odolnost skla při intenzivním používání a prodlužují tak jeho životnost. Šetří tak finanční náklady i nároky na čas. Zboží je prodejné pouze po 144 ks. Uvedená cena je za 1 ks.

Sklenice 66 ml | LIBBEY, Oyster Cocktail - Recenze zákazníků

Sklenice 66 ml | LIBBEY, Oyster Cocktail - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sklenice 66 ml | LIBBEY, Oyster Cocktail - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím