Akce

Sklenice Prism Shot 59 ml | LIBBEY, Prism Shot

LB-5277


  • 62 Kč s DPH 51 Kč bez DPH 60 Kč s DPH 49 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 47 mm
výška 63 mm
objem 0.059 l
barva: průhledná
záruka na odloupnutí: Ne
počet v sadě 72 ks
cena za: kus

Sklenice Prism Shot 59 ml | LIBBEY, Prism Shot - Popis produktu

Vysoce kvalitní model skla pro gastronomií. Výrobní procesy uplatňované firmou Libbey při výrobě sklenic zvyšují odolnost skla při intenzivním používání a prodlužují tak jeho životnost. Šetří tak finanční náklady i nároky na čas. Zboží je prodejné pouze po 48ks. Uvedená cena je za 1 ks.

Sklenice Prism Shot 59 ml | LIBBEY, Prism Shot - Recenze zákazníků

Sklenice Prism Shot 59 ml | LIBBEY, Prism Shot - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sklenice Prism Shot 59 ml | LIBBEY, Prism Shot - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím