Akce

Sklenička na vodku, likéry, likéru 55 ml | LIBBEY, Stackimg Shooter

LB-923179-24


  • 41 Kč s DPH 34 Kč bez DPH 40 Kč s DPH 33 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

šířka/hloubka 44 mm
výška 89 mm
objem 0.06 l
materiál: sklo
počet v sadě 24 ks

Sklenička na vodku, likéry, likéru 55 ml | LIBBEY, Stackimg Shooter - Popis produktu

Tento model je vysoce kvalitní sklo určené pro gastronomii které splní Vaše očekávání pod úhlem vzhledu a kvality. Použité výrobní procesy způsobují že, skleničky jsou odolné na vnější faktory, co zaručuje dlouhou životnost a bezpečnost – důležité při častém používání skla, nesoucího riziko rozbití a případného poranění. Když k tomu přidáme originální design, povzbuzující návštěvníky Vaší restaurace, baru, domu nebo cateringové firmy k nákupu nebo degustaci Vámi servírovaných nápojů, můžete být jisti, že produkty Libbey je skvělou volbou.

Sklenička na vodku, likéry, likéru 55 ml | LIBBEY, Stackimg Shooter - Recenze zákazníků

Sklenička na vodku, likéry, likéru 55 ml | LIBBEY, Stackimg Shooter - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sklenička na vodku, likéry, likéru 55 ml | LIBBEY, Stackimg Shooter - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím