Novinka Akce

Sklenice na pivo 540 ml | LUIGI BORMIOLI, 400554

400554


  • 185 Kč s DPH 153 Kč bez DPH 177 Kč s DPH 147 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 88 mm
výška 184 mm
objem 0.54 l
materiál: sklo
počet v sadě 6 ks

Popis a informace

Sklenice na pivo s obsahem 540 ml od firmy Luigi Bormioli s indexem 400554 je vyrobeno z křišťálového bezolovnatého skla. Sklenice je vhodná do všech gastronomických zařízení, jako jsou restaurace, bary, hotely k servírování piva. Lze ji mýt jak ručně, tak i v myčce na nádobí. Balení je po 6 kusech. Uvedená cena je za 1 kus.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.