Akce

Škrabka brambor 5 kg | HENDI, Profi Line

226834


 • 67 231 Kč s DPH 55 562 Kč bez DPH 57 146 Kč s DPH 47 228 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  57 146 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 530 mm
šířka/hloubka 520 mm
výška 700 mm
příkon 0.37 kW
napětí: 230 V
kapacita 5 kg
materiál: nerezová ocel
včetně separátoru slupek: Ano

Škrabka brambor 5 kg | HENDI, Profi Line - Popis produktu

Škrabka na brambory profesionální řady vyrobena výhradně z nerezové oceli, postavený v souladu s požadavky EK a CE. Má průhledné víko, digitální časovač, kotouče oddělovač umístěný přímo pod jednotkou, bezpečnostní spínač, a snadno rozebrat a vyčistit nebo vyměnit stěny obložené drsný.

Škrabka brambor 5 kg | HENDI, Profi Line - Recenze zákazníků

Škrabka brambor 5 kg | HENDI, Profi Line - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Škrabka brambor 5 kg | HENDI, Profi Line - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím