Skříň dvoudveřová, prosklené dveře | KART-MAP, MD/2

MD/2


  • 19 197 Kč s DPH 15 866 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 900 mm
šířka/hloubka 420 mm
výška 1800 mm
počet polic 4 ks
typ dveří: křídlové
materiál: lakovaná ocel, sklo

Skříň dvoudveřová, prosklené dveře | KART-MAP, MD/2 - Popis produktu

Skříň dvoudveřová, křídlové prosklené dveře zavěšené na pantech. Vyrobená z černého plechu o tloušťce 0,8-1,0 mm. Sklo vyrobené z tvrzeného skla. Skříňka je uzamykatelná ve třech bodech a zakončená klikou. Skříň vybavena 4 policemi, vyrobené z tvrzeného skla, nosnost 25 kg. Lakovaná práškovou barvou (epoxyd – polyester) barvou RAL 7035 (světlé šedá barva). Možnost dokoupení – nastavitelné nohy, vyrobené z plechu, výška 100 mm.

Skříň dvoudveřová, prosklené dveře | KART-MAP, MD/2 - Recenze zákazníků

Skříň dvoudveřová, prosklené dveře | KART-MAP, MD/2 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň dvoudveřová, prosklené dveře | KART-MAP, MD/2 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím