Pánev teflonová průměr 24 cm | STALGAST, 35240

035240


  • 730 Kč s DPH 603 Kč bez DPH 708 Kč s DPH 585 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 240 mm
výška 45 mm
objem 2 l
materiál: hliník
nátěr: PTFE
tvar: kulatý
indukce: Ano

Pánev teflonová průměr 24 cm | STALGAST, 35240 - Popis produktu

Pánev hliníková s teflonovým povrchem s průměrem 24 cm od firmy Stalgast s indexem 35240 je vhodná jak pro amatéry, tak i pro profesionální kuchaře. Díky rukojeti je usnadněna manipulace s pánví. Díky teflonovému povrchu je minimální možnost připálení surovin. Výška pánve je 4,5 cm. Je vhodná do restaurací, hotelů, jídelen a dalších gastronomických zařízení.

Pánev teflonová průměr 24 cm | STALGAST, 35240 - Recenze zákazníků

Pánev teflonová průměr 24 cm | STALGAST, 35240 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Pánev teflonová průměr 24 cm | STALGAST, 35240 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím