STALGAST

STALGAST

Stalgast je společnost, jejíž primárním cílem je vybavit firmy, které dodávají zboží do různých gastronomických zařízení. Na polském trhu společnost funguje nepřetržitě již od roku 1990 a specializuje se mezi jinými na dovoz z dalekého východu. Dováží zboží z oblasti profesionální gastronomie a na polském trhu je také zástupcem mnoha světově uznávaných značek v gastronomii mj.: ROBOT COUPEUNOXSANNELLIISISUNNEX.
V roce 2008 společnost zahájila v Radomské továrně výrobu nábytku z nerezové oceli pro pohostinství – profesionální myčky nádobí, kuchyňské systémy a výdejní linky, a také výrobky z polypropylenu jako například krájecí desky nebo koše pro myčky nádobí. Společnost Stalgast je jednou z největších firem ve střední a východní Evropě, zabývající se prodejem zařízení a příslušenství v oblasti gastronomie prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců. Jejich obrovské sklady zaručují rychlý přístup k více než 7000 produktům, které jsou v neustálém prodeji. Obchod Gastromania je oficiálním distributorem a partnerem firmy Stalgast.

Kategorie
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.