Cukrářský štětec s přírodními štětinami, délka 55 mm - 70 mm - PEM70 | MARTELLATO, Pastry Brushes

PEM70


  • 295 Kč s DPH 244 Kč bez DPH 265 Kč s DPH 219 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

Šířka 70 mm

Cukrářský štětec s přírodními štětinami, délka 55 mm - 70 mm - PEM70 | MARTELLATO, Pastry Brushes - Popis produktu

Přírodní štětec s plastovou rukojetí, 7 cm, PEM70 od světově oblíbené italské firmy Martellato. Je navržen pro profesionální provozovny ale i domácí využití. Ideální pro vymazávání tukem či nanášení cukrové glazury na větší množství výrobků. Splňuje všechny hygienické normy a požadavky pro práci a styk s potravinami. Čistota při práci je tak zaručena. Přírodní štětec s plastovou rukojetí, barva slonová kost je opatřen praktickým háčkem pro snadné zavěšení. Štětec je neobvykle praktický, ergonomický a pohodlný pro práci.

Cukrářský štětec s přírodními štětinami, délka 55 mm - 70 mm - PEM70 | MARTELLATO, Pastry Brushes - Recenze zákazníků

Cukrářský štětec s přírodními štětinami, délka 55 mm - 70 mm - PEM70 | MARTELLATO, Pastry Brushes - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrářský štětec s přírodními štětinami, délka 55 mm - 70 mm - PEM70 | MARTELLATO, Pastry Brushes - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Cukrářský štětec s přírodními štětinami, délka 55 mm - 70 mm - PEM70 | MARTELLATO, Pastry Brushes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.