Box pro uchovávání moučníků a pralinek TOTAL I-GLOO 5.6 | SILIKOMART, I-Gloo

25.425.86.0000


 • 1 245 Kč s DPH 1 029 Kč bez DPH 1 208 Kč s DPH 998 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 208 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 600 mm
šířka/hloubka 400 mm
výška 55 mm
materiál: polykarbonát

Box pro uchovávání moučníků a pralinek TOTAL I-GLOO 5.6 | SILIKOMART, I-Gloo - Popis produktu

Průhledný box pro uchovávání moučníků, zákusků, dezertů a pralinek Total I-Gloo 5.5, rozměry 600×400×55 mm, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii I-Gloo. Produkt je vyroben z polykarbonátu a skvěle se hodí pro uchovávání, mražení a také pro vystavení dezertů. Obal je velmi odolný proti nárazům a neztrácí své vlastnosti i v teplotách pod -60°C. Skvěle se hodí do rychlochladíren (blast chiller) a šokových zmrazovačů. Obal má transparentní dno – rozměry 600×400×22 mm, i víko – rozměry 600×400×55 mm. Boxy jsou stohovatelné. Box pro uchovávání moučníků a pralinek 25.425.86.0000 je ideálním pomocníkem pro různé gastronomické provozovny, zmrzlinárny, cukrárny, kavárny a také pro domácí využití.

Box pro uchovávání moučníků a pralinek TOTAL I-GLOO 5.6 | SILIKOMART, I-Gloo - Recenze zákazníků

Box pro uchovávání moučníků a pralinek TOTAL I-GLOO 5.6 | SILIKOMART, I-Gloo - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Box pro uchovávání moučníků a pralinek TOTAL I-GLOO 5.6 | SILIKOMART, I-Gloo - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím