Designový obal na 6 ks makronek, zelená barva, 90 ks | SILIKOMART, Macado 6

72.351.81.0000


  • 2 097 Kč s DPH 1 733 Kč bez DPH 2 034 Kč s DPH 1 681 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: plast
barva: zelená
včetně poklice: Ano

Designový obal na 6 ks makronek, zelená barva, 90 ks | SILIKOMART, Macado 6 - Popis produktu

Designový obal na makronky zelené barvy z série Green Macado 6, vyrábí firma SILIKOMART. Ideální k přenášení, uchovávání a vystavení 6 kusů makronek či pralinek o průměru 5 cm. Cukrovinky jsou v obalu oddělené pomocí speciálních plastových přehrádek. Obal je vyroben s vysoce kvalitního plastu. Spodek krabičky je zelený s transparentním, hermeticky uzavíratelným víkem, které lze upevnit lepidlem, lepicí páskou nebo jakýmkoliv jiným dekorativním prvkem, běžně používaným v cukrářství. Krabička na makronky 72.351.81.0000 byla navržena dle cukrářských norem, ve standartní velikosti 60×40 cm kde se vejde 20 obalů Macado 6. Produkt se prodává v celých baleních – obsah jednoho balení je 90 ks. Uvedená cena je za jedno celé balení. Je také možnost koupit zboží jednotlivě – prosím kontaktujte obchodní oddělení.

Designový obal na 6 ks makronek, zelená barva, 90 ks | SILIKOMART, Macado 6 - Recenze zákazníků

Designový obal na 6 ks makronek, zelená barva, 90 ks | SILIKOMART, Macado 6 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Designový obal na 6 ks makronek, zelená barva, 90 ks | SILIKOMART, Macado 6 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.