Podnos pro vystavení dezertů na dřívku Espogel Up | SILIKOMART, Espositori

99.422.62.0165


  • 1 224 Kč s DPH 1 012 Kč bez DPH 1 187 Kč s DPH 981 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 235 mm
Šířka 360 mm
výška 48 mm
materiál: plast
barva: zelená

Podnos pro vystavení dezertů na dřívku Espogel Up | SILIKOMART, Espositori - Popis produktu

Podnos pro vystavení dezertů, zmrzlin, chuťovek na dřívku – světle zelený, velikosti 235×360×48, vyrábí italská firma SILIKOMART. Produkt se hodí k vystavení a také skladování 21 ks dezertů, zmrzlin a chuťovek na dřívku „stojících“. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, a také pro firmy vyrábějící pralinky a cukrovinky ve velké míře. Výrobek Podnos pro vystavení dezertů na dřívku Espogel Up světle zelené barvy 99.422.62.0165 je vyroben z plastu nejvyšší kvality, aby zaručil pohodlné a jednoduché skladování. Je vhodný pro myčky nádobí.

Podnos pro vystavení dezertů na dřívku Espogel Up | SILIKOMART, Espositori - Recenze zákazníků

Podnos pro vystavení dezertů na dřívku Espogel Up | SILIKOMART, Espositori - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podnos pro vystavení dezertů na dřívku Espogel Up | SILIKOMART, Espositori - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.