Akce

Talíř na pizzu, bílý Ø 32,1 cm | HENDI, Friend’s Time

C8016


  • 127 Kč s DPH 105 Kč bez DPH 114 Kč s DPH 94 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 24 mm
průměr 321 mm
materiál: porcelán
barva: bílá
počet v sadě 6 ks

Talíř na pizzu, bílý Ø 32,1 cm | HENDI, Friend’s Time - Popis produktu

Mělký kulatý talíř, bílé barvy, pro servírování pizzy. Parametry talíře: Ø 321 mm, výška 24 mm. Tento talíř je ze série Friend´s Time, katalogové číslo C8016, od světově proslulé a profesionály oceňované firmy Hendi, která nabízí komplexní gastronomické vybavení. Talíř je vyroben z hladkého porcelánu v bílé barvě. Ideální pro jakoukoliv pizzerii a také restaurace nabízející italskou kuchyni. Vhodný do profesionální myčky nádobí. V balení 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Talíř na pizzu, bílý Ø 32,1 cm | HENDI, Friend’s Time - Recenze zákazníků

Talíř na pizzu, bílý Ø 32,1 cm | HENDI, Friend’s Time - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Talíř na pizzu, bílý Ø 32,1 cm | HENDI, Friend’s Time - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Talíř na pizzu, bílý Ø 32,1 cm | HENDI, Friend’s Time

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.