Novinka

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 350 ml YetiGel XS, 40 kusů | ALCAS, 315/1

315002010-40


  • 511 Kč s DPH 422 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 193 mm
Šířka 128 mm
výška 30 mm
objem 0.35 l
materiál: plast
barva: bílá
počet v sadě 40 ks
cena za: sadu

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 350 ml YetiGel XS, 40 kusů | ALCAS, 315/1 - Popis produktu

Termoizolační box na zmrzlinu s sebou 350 ml Alcas je v balení po 25 ks. Je ideální na prodej kvalitní zmrzliny pro „take away“, ale oceníte ho také při uchovávání a přenášení zmrzliny, chlazených nápojů nebo jiných potravin. Box s víkem YetiGel S, od firmy Alcas, je vyroben z polystyrenu. Je to důmyslné řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné provozovny, které nabízejí chlazené či mražené produkty pro „take away“. Uvedená cena je za balení – 40 ks.

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 350 ml YetiGel XS, 40 kusů | ALCAS, 315/1 - Recenze zákazníků

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 350 ml YetiGel XS, 40 kusů | ALCAS, 315/1 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 350 ml YetiGel XS, 40 kusů | ALCAS, 315/1 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 350 ml YetiGel XS, 40 kusů | ALCAS, 315/1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.