Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 750 ml Yeti L, 25 kusů | ALCAS, 310/3

310002030-25


  • 759 Kč s DPH 627 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 208 mm
šířka/hloubka 123 mm
výška 77 mm
objem 0.75 l
materiál: plast
barva: bílá
počet v sadě 25 ks
cena za: sadu

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 750 ml Yeti L, 25 kusů | ALCAS, 310/3 - Popis produktu

Termoizolační box na zmrzlinu s sebou 750 ml Alcas je v balení po 25 ks. Je ideální na prodej kvalitní zmrzliny pro „take away“, ale oceníte ho také při uchovávání a přenášení zmrzliny, chlazených nápojů nebo jiných potravin. Box s víkem Yeti L, od firmy Alcas, je vyroben z polystyrenu a díky speciální dvouvrstvé technologii perfektně udrží teplotu až na 12 hodin. Je to důmyslné řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné provozovny, které nabízejí chlazené či mražené produkty pro „take away“. Uvedená cena je za balení – 25 ks.

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 750 ml Yeti L, 25 kusů | ALCAS, 310/3 - Recenze zákazníků

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 750 ml Yeti L, 25 kusů | ALCAS, 310/3 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 750 ml Yeti L, 25 kusů | ALCAS, 310/3 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 750 ml Yeti L, 25 kusů | ALCAS, 310/3

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím