Novinka

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 500 ml, 25 kusů | ALCAS, Yeti M

310/2-25


  • 381 Kč s DPH 315 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 186 mm
Šířka 106 mm
výška 90 mm
objem 0.5 l
počet v sadě 25 ks
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Popis a informace

Box termoizolační na zmrzlinu s objemem 500 ml od firmy Alcas je vhodný do gastronomických zařízení specializující se na výrobu a prodej zmrzliny. Box je vhodný k uchovávání a přenášení zmrzliny, a dalších zchlazených pokrmů. Box s víkem Yeti M je vyrobeny z polystyrenu a to ve dvou vrstvách, díky kterým lze uchovat požadovanou teplotu po dobu až 12 hodin. Uvedená cena je za balení obsahující 25 kusů.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.