Termos nádoba 9,5 l | SUNNEX, 385951

385951


  • 1 498 Kč s DPH 1 238 Kč bez DPH 1 423 Kč s DPH 1 176 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

objem 9.5 l
materiál: nerezová ocel, plast
výpustný ventil: Ano

Popis a informace

Termos nádoba s objemem 9,5 l od firmy Stalgast s indexem 385951 je vyrobena z nerezové oceli a polypropylénu. Je vhodná do restaurací, hotelů, cateringů a dalších gastronomických zařízení. Díky úchytu na termosce je značně ulehčena manipulace a přenášení termosky. Hliníkovou vložku uvnitř termosky nelze vyndat, díky nohám ji lze lehce postavit na stůl.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.