Sestava Dynamix MINI 160 | DYNAMIC , DY-MF052

DY-MF052


  • 9 553 Kč s DPH 7 895 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

příkon 220 kW
napájení: elektrické
materiál: nerezová ocel

Sestava Dynamix MINI 160 | DYNAMIC , DY-MF052 - Popis produktu

Díky bohatým zkušenostem, datujícím se od roku 1964, přináší francouzský výrobce Dynamic širokou paletu ponorných mixérů a bohatého příslušenství určeného pro profesionální gastronomické provozy. Vhodný pro objemy 1-4 litrů. Sestava Mixéru Dynamix Mini 160 obsahuje: Motorový blok Mini 160, Mixovací tyč 16cm, Šlehací metla 18,5cm.

Sestava Dynamix MINI 160 | DYNAMIC , DY-MF052 - Recenze zákazníků

Sestava Dynamix MINI 160 | DYNAMIC , DY-MF052 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sestava Dynamix MINI 160 | DYNAMIC , DY-MF052 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.