Akce

Nůž na zeleninu 195 mm | HENDI, Profi Line

844236


  • 554 Kč s DPH 458 Kč bez DPH 541 Kč s DPH 447 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 195 mm
materiál: uhlíková ocel, plast
barva: nerez (inox), černá

Nůž na zeleninu 195 mm | HENDI, Profi Line - Popis produktu

Nůž vyrobený z vysoké kvality německé uhlíkové oceli. Hygienická kompatibilita s HACCP, konstrukce rukojeti znemožňuje hromadění se zbytku potravin v místech spojů. Výrobní proces nožů se skládá z 50 etap, kované z jednoho kusu oceli. Lze mýt v myčkách na nádobí.

Nůž na zeleninu 195 mm | HENDI, Profi Line - Recenze zákazníků

Nůž na zeleninu 195 mm | HENDI, Profi Line - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nůž na zeleninu 195 mm | HENDI, Profi Line - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Nůž na zeleninu 195 mm | HENDI, Profi Line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím