Nůž na tvrdý sýr 18 cm | SANELLI, 229180

229180


  • 955 Kč s DPH 790 Kč bez DPH 927 Kč s DPH 766 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 180 mm
materiál: chromovaná ocel
barva: nerez (inox), zelená, červená

Nůž na tvrdý sýr 18 cm | SANELLI, 229180 - Popis produktu

Nůž na tvrdé sýry s délkou 18 cm od firmy Sanelli s indexem 229180 patří do série Premana. Rukojeti nožů Sanelli byly navrženy v institutu ergonomie a polytechniky v Miláně tak, aby minimalizovaly veškeré potíže, které mohou vadit uživateli. Jsou vyrobeny ze dvou druhů plastů: tvrzeného plastu (červená barva), který zajišťuje ještě větší upevnění ostří a měkkého plastu (zelená barva) se speciální strukturou, který umožňuje pevný úchyt a minimalizuje možnost vyklouznutí. Ostří je vyrobeno z oceli chromo molybdenové s tvrdostí 54-56 HRC. Ostří je odolné proti zlomení. Nůž je vhodný do všech kuchyní, restaurací, hotelů a dalších gastronomických zařízení. Lze jej mýt jak ručně, tak v myčce na nádobí.

Nůž na tvrdý sýr 18 cm | SANELLI, 229180 - Recenze zákazníků

Nůž na tvrdý sýr 18 cm | SANELLI, 229180 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nůž na tvrdý sýr 18 cm | SANELLI, 229180 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím