Akce outlet

Rádýlko na závin - 60 mm | SILIKOMART, Strudel Cutting Rollers

70.038.01.0001


  • 263 Kč s DPH 217 Kč bez DPH 255 Kč s DPH 211 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

šířka/hloubka 60 mm
materiál: plast

Rádýlko na závin - 60 mm | SILIKOMART, Strudel Cutting Rollers - Popis produktu

Rádýlko na závin ACC014 od innovativní italské firmy Silikomart, je vyrobené z kvalitní umělé hmoty a je vhodné do myčky nádobí. Díky rádýlku je možné rovnoměrně a jednoduše naříznout povrch těsta například na závin, roládu nebo housky. Produkt je ergonomický a lehce se s ním pracuje. Stejnoměrné naříznutí těsta bude hračka, a proto ho ocení nejen profesionální mistři cukráři, ale rovněž všichni, kdo milují domácí pečení. Rádýlko pro rovnoběžné řezy 70.038.01.0001 – má rozměr 60 mm, průměr 5,5 mm a je ideální pro rovnoběžné naříznutí na okrajích pečiva, taštiček z listového těsta nebo sušenek.

Rádýlko na závin - 60 mm | SILIKOMART, Strudel Cutting Rollers - Recenze zákazníků

Rádýlko na závin - 60 mm | SILIKOMART, Strudel Cutting Rollers - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Rádýlko na závin - 60 mm | SILIKOMART, Strudel Cutting Rollers - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím