Akce

Celonerezová termovárnice® bez výpusti 5 l | KARAFIAT, B-5

B-5


 • 7 072 Kč s DPH 5 845 Kč bez DPH 5 658 Kč s DPH 4 676 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  5 658 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

šířka/hloubka 240 mm
výška 280 mm
objem 5 l
váha 2.91 kg
výpustný ventil: Ne
materiál: nerezová ocel

Celonerezová termovárnice® bez výpusti 5 l | KARAFIAT, B-5 - Popis produktu

Celonerezová termovárnice® bez výpusti včetně nerezové vložky. Ideální na přepravu čaje a jídla. Špičková technologie, dlouhá životnost a vysoka kvalita. termovárnice® se vyrábí ve velikostech 5,10 a 20 litrů. Výrobek je certifikován Státním zkušebním ústavem v Jablonci nad Nisou.

Celonerezová termovárnice® bez výpusti 5 l | KARAFIAT, B-5 - Recenze zákazníků

Celonerezová termovárnice® bez výpusti 5 l | KARAFIAT, B-5 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Celonerezová termovárnice® bez výpusti 5 l | KARAFIAT, B-5 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím