Akce

Celonerezová termovárnice® s výpusti 20 l | KARAFIAT, V-20

V-20


 • 15 297 Kč s DPH 12 642 Kč bez DPH 12 237 Kč s DPH 10 114 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  12 237 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

šířka/hloubka 325 mm
výška 610 mm
objem 20 l
váha 7.13 kg
výpustný ventil: Ano
materiál: nerezová ocel

Celonerezová termovárnice® s výpusti 20 l | KARAFIAT, V-20 - Popis produktu

Celonerezová termovárnice® s výpusti. Plastový kohout pákový Tomlinson, výpusti včetně nerezové vložky. Ideální na přepravu čaje a jídla. Špičková technologie, dlouhá životnost a vysoka kvalita. termovárnice® se vyrábí ve velikostech 5,10 a 20 litrů. Výrobek je certifikován Státním zkušebním ústavem v Jablonci nad Nisou. Příplatkově – chromovaný kohout, plastový kohout na skleničku Tomlinson)

Celonerezová termovárnice® s výpusti 20 l | KARAFIAT, V-20 - Recenze zákazníků

Celonerezová termovárnice® s výpusti 20 l | KARAFIAT, V-20 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Celonerezová termovárnice® s výpusti 20 l | KARAFIAT, V-20 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím