Akce

Celonerezová termovárnice® vyhřívaná s plastovým kohoutem 5 l | KARAFIAT, VV-5

VV-5


 • 9 047 Kč s DPH 7 477 Kč bez DPH 7 238 Kč s DPH 5 982 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  7 238 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

objem 5 l
materiál: nerezová ocel
výpustný ventil: Ano

Celonerezová termovárnice® vyhřívaná s plastovým kohoutem 5 l | KARAFIAT, VV-5 - Popis produktu

Celonerezová termovárnice® vyhřívaná s plastovým kohoutem, elektrický příkon spotřebiče je 400 W. K zařízení se dodává přívodní kabel do zásuvky o délce 1,5 m. Teplota je p ozapnutí spotřebiče konstantní po dobu min. 6 h při max. Teplotě 60°C. Ideální na přepravu čaje a jídla. Špičková technologie, dlouhá životnost a vysoka kvalita. termovárnice® se vyrábí ve velikostech 5,10 a 20 litrů. Výrobek je certifikován Státním zkušebním ústavem v Jablonci nad Nisou.

Celonerezová termovárnice® vyhřívaná s plastovým kohoutem 5 l | KARAFIAT, VV-5 - Recenze zákazníků

Celonerezová termovárnice® vyhřívaná s plastovým kohoutem 5 l | KARAFIAT, VV-5 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Celonerezová termovárnice® vyhřívaná s plastovým kohoutem 5 l | KARAFIAT, VV-5 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím